Konya,Türkiye
0 553 947 82 68
info@sharkaviation.com.tr

Drone Onarım Hizmetleri

DRONE ONARIM HİZMETLERİ

En iyi onarım tecrübesini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Shark Havacılık yetkili servislerinde cihazınıza yalnızca uzman teknisyenler tarafından müdahale edilir. Rakipleriniz günlerce parça ve onarım sırası beklerken siz güçlü ve yaygın lojistik ağımız sayesinde zaman kaybetmeden sahadaki yarışa geri dönerek operasyonlarınıza kesintisiz devam edebilirsiniz.
Shark Havacılık paydaşlarına ait zirai ilaçlama dronlarının aktif çalıştığı ve çalışmayacağı dönemlerde dron pilotları ile koordineli olarak bakım planı belirler.
Belirli periyodlarda (uçuş saati ve uçuş alanına riayet ederek) İHA’nın teknik bakımlarını yapar, üzerinde yıpranmadan kaynaklı değişmesi gereken parçaları tespit eder, parçaların değişimi, yenilerinin üzerine montajı ve uçar vaziyette teslim edilmesini de kapsayan bakım ve onarım prosedürünü yerine getirir.

Size en yakın servis noktasına göz atın!

PROFESYONEL BAKIM

Yetkili servislerimizde alacağınız onarım ve bakım hizmetleri uzman teknisyenler tarafından sunulur.

ORJİNAL PARÇA

Servislerimizde sadece uzun ömürlü orjinal yedek parça uygulanır. 

HIZLI SERVİS

F1 Pit Stop seviyesinde onarım ve bakım hizmetlerimizle pilotlarımıza vakit kaybettirmeden eskisinden de güçlü şekilde sahadaki yarışa hazır ediyoruz.

KESİNTİSİZ LOJİSTİK

Güçlü ve dinamik stok yönetim sistemimiz, kullanıcılarımızın ihtiyaç duyabileceği tüm yedek parçaları sürekli hazır tutmamızı sağlar.